Piknik Bar

W Piknik Barze znajdziecie to, co pozwoli odpocząć i zapomnieć. Mamy dobrą kawę i jeszcze lepsze wino. Znajdzie się coś dla tych, którzy umiłowali kuchnię roślinną i dla tych, którzy oczekują na talerzu i w kieliszku czegoś konkretnego. Na co dzień żyjemy w zgodzie z naturą, a filozofię troski o nią przenosimy także Pod Dębowiec.

Menu sezonowe

W sezonowości tkwi nasz sekret. Nasze menu determinowane jest porami roku i tym, co akurat znajdziemy w lesie. Wiosna, lato, jesień, zima – każda pora roku to totalnie inna opowieść, którą będziemy Wam przybliżać na talerzu.

Śniadania

Od 7.00 jesteśmy w pełnej gotowości, byście mogli odwiedzić leśny zakątek Piknik Baru i zjeść wśród zieleni niespieszne śniadanie. Wiemy, że jesteśmy jedynym miejscem na mapie Bielska-Białej, które karmi tak wcześnie!

Praca zdalna

Pod Dębowcem znajdziecie zielony kąt do pracy zdalnej. W towarzystwie najlepszej kawy i nastrojowej muzyki, we wnętrzu pełnym energii (lub w lesie!) możesz pracować do woli. Nasza przestrzeń to także dobra propozycja, by zorganizować spotkanie biznesowe ze swoimi klientami, kontrahentami czy partnerami biznesowymi. Wi-fi jest dostępne wszędzie wokół, bez ograniczeń.

Oddaj talerz, pomóż naturze

Działamy bez plastiku, segregujemy śmieci, a szkło w którym otrzymujecie zakupione w Piknik Barze dania, zwracacie nam bez pytania!

Zdrowy rower

Nasi przyjaciele znad polskiego morza dbają o Wasze rowery. Pod Dębowcem znajdziecie pełną stację serwisową i miejsce ładowania Waszych enduro!

Bądź jak Indianin

Nie zostawiaj śladów, czyli słowo o toalecie zewnętrznej. Ta dostępna jest dla naszych Gości i znajduje się na bocznej ścianie budynku, nie do przegapienia – od górnego parkingu.